Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 7 let 16 týdnů
Chrudim - Nestává se často, abychom představovali v novinách během krátké doby dvakrát jednu osobnost, avšak událost na chrudimské plovárně z...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim – Nárůst počtu kamer ve městě chápou mnozí jako útok na svou osobní svobodu. Celá řada Chrudimáků totiž nepotřebuje, aby jejich kroky...Celý článek »
vydáno před 2 roky 36 týdnů
Chrudim – Náhon, který začíná svůj tok jen pár kroků od zimního stadionu, pokračuje svým tokem přes letní plovárnu a rozlévá do „rybníku“ u stadionu...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
Pardubice - V sobotu po 22. hodině se v jedoucím autobusu MHD náhle ozvalo řinčení praskajícího skla z jeho boční části.   Řidič...Celý článek »
vydáno před 5 let 11 týdnů
Chrudim/Slatiňany - Letošní vedra lezla leckomu na nervy, avšak provozovatelé letních koupališť si mnuli ruce. Nadprůměrné teploty a slunečné počasí...Celý článek »
vydáno před 5 let 18 týdnů
Chrudim - Koupání na zdejší plovárně se nevyplatilo 39letému muži. Tam si ho totiž všimli policisté v civilu, kteří o něm věděli, že je v ...Celý článek »
vydáno před 5 let 20 týdnů
Chrudim - Návštěva chrudimské plovárny se může stát pro někoho doslova noční můrou. Celý článek »
vydáno před 5 let 24 týdny
Chrudim - Léto je tu a s ním i koupání a návštěvy plovárny. Letos se provozovatel chrudimského koupaliště rozhodl otestovat nový systém plateb...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Pardubice - Jaké to je, když se nevydaří pokus o projití prosklenými dveřmi, ví 65letý muž z Polabin. Po půlnoci dorazil „pod parou“ ke svému...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Pardubice - Zdejší policie se zabývá případem cestujícího trolejbusu, respektive černého pasažéra, který pod vidinou ušetřených peněz jel bez platné...Celý článek »