Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 18 týdnů 2 dny
Pardubice – Od začátku pandemie se různým způsobem zapojují do boje proti COVID-19 studenti a zaměstnanci ze všech fakult Univerzity Pardubice....Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 4 dny
Pardubice – Rakovinu slinivky lékaři většinou odhalí, až když je pozdě. Pacienti z toho důvodu neslyší dobrou prognózu a moc času jim nezbývá. Díky...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 1 den
Východní Čechy/Pardubice/Kuks – Pardubice se staly součástí svatojakubské cesty roku 2016. Jedna z jejích zastávek právě teď prochází rozsáhlou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Pardubice - Galerie Univerzity Pardubice připravila v univerzitní knihovně výstavu skla a jiné tvorby Evy Vlasákové. Slavnostní vernisáž se koná...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Litomyšl - V úterý 17. května otevřela Fakulta restaurování Univerzity Pardubice slavnostně svoji novou ateliérovou budovu na zámeckém návrší v...Celý článek »
vydáno před 6 let 22 týdny
Pardubice - Základní škola ve Štefánikově ulici bude v úterý 30. září z bezpečnostních důvodů uzavřena. Vyhlášení ředitelského volna na tento den...Celý článek »
vydáno před 8 let 4 dny
Pardubice - Univerzita Pardubice otevřela na rohu náměstí Čs. legií a Štefánikovy ulice moderní IT centrum s šedesáti laboratořemi, učebnami,...Celý článek »
vydáno před 8 let 4 týdny
Pardubice - Už koncem tohoto měsíce bude dokončena modernizace dvou hlavních křídel budovy Univerzity Pardubice v areálu bývalé VŠCHT na náměstí Čs....Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Pardubice - Ministerstvo školství snížilo kvůli demografickému poklesu mladých lidí kvóty financovaných studentů na vysokých školách. Pro Univerzitu...Celý článek »