Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 19 týdnů 24 min
Chrudim – Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP09) jako poslední z krajů České republiky zavítal ve čtvrtek na skok do Pardubického kraje, kde...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Farní charita Chrudim vykonává služby, kterými pomáhá ostatním. Teď založila sbírku na podporu své vlastní činnosti. Zdravotní sestry...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim – O tom, že se město může pochlubit špičkovým zařízením, které se stará o nevyléčitelně nemocné, ví nejspíše každý. Každý také asi ví, jak...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Chrudim – Ke kauze Štěpánkova domu ve Štěpánkově ulici, který byl necitlivě přestavěn majiteli, se vyjádřili odborníci ze všech zainteresovaných...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim – Štěpánkův dům ve Štěpánkově ulici už nic nezachrání. Jeho historická podoba vzala za své. Majitel domu a budoucí provozovatel hospicu ve...Celý článek »
vydáno před 2 roky 20 týdnů
Praha/Chrudim – Nebývalý zájem turistů z celého světa zaplavil pražskou Malou stranu. V Nerudově a v Mostecké ulici proudí davy...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Lešení ze Štěpánkova domu ve Štěpánkově ulici spadlo. Nemovitost ležící v samotném srdci historického centra tak měli kolemjdoucí poprvé...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Seč – S novým rokem se obyvatelům Seče a okolí přiblížila akutní zdravotnická pomoc díky otevření nové stanice Zdravotnické záchranné...Celý článek »
vydáno před 3 roky 8 týdnů
Pardubice/Seč - Po otevření nové výjezdové stanice ve Starých Čívicích nedaleko Pardubic se pozornost obrací také na další plánované stanice v ...Celý článek »
vydáno před 3 roky 24 týdny
Chrudim – Zatímco demolici historicky bezcenného mlýna pod Kopanicí část veřejnosti „obrečela“ a do dnešních dní se s ní nehodlá smířit, faktická...Celý článek »