Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Zlín - Duo ERA-PACKu Chrudim Ladislav Mužík a Filip Panchártek v průběhu týdne reprezentovalo české národní barvy ve Zlíně Development Cupu 2016. V...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim - Dvacetiletý brankář Adam Ordelt zažil dlouhou futsalovou sezónu, v rámci které měl možnost se aktivně účastnit i tréninků A-týmu ERA-PACKu...Celý článek »
vydáno před 6 let 17 týdnů
Chrudim - Kontinentálního poháru v asijském Kuvajtu se účastnil také jeden ze tří brankářů chrudimského týmu Jakub Žďánský, který se dočkal nominace...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Chrudim - V těchto dnech byl termín pro nahlášení širší nominace 25 hráčů pro mistrovství Evropy, které začíná na konci ledna 2014 v Belgii. Trenér...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Chrudim - Nominace na Mistrovství světa 2012 v Thajsku, které startuje již první listopadový den, je hotová, do týmu se probojovala hned pětice hráčů...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 6 dnů
Chrudim – Futsalový klub ERA-PACK Chrudim již na mapě existovat nebude. Po dvaceti letech dochází ke změně názvu, společnost ERA-PACK, s. r. o., již...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 6 dnů
Chrudim – Futsaloví příznivci mají jasno, jak dopadl soutěžní ročník 2019/2020! Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém zasedání rozhodl o tom, že...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 dny
Chrudim – Netradičně v neděli odpoledne dorazil do chrudimské sportovní haly Hodonín, který tušil, že v oslabené sestavě bude mít proti Chrudimi...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Futsalisté Nejzbachu Vysoké Mýto chtěli na chrudimské palubovce díky úporné defenzívě a kvalitnímu brankáři Ehrenbergovi věřit v ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Praha – Zápas měsíce ledna a jedno z nejdůležitějších střetnutí celé základní části chrudimští futsalisté zvládli na jedničku s ...Celý článek »