Chrudimské noviny

Dnes: 22°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 4 roky 6 týdnů
Chrudim – Nejkrásnější město Pardubického kraje se opět dostává na přední stránky republikových médií. Není to však kvůli skvělému singltreku v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 44 týdny
Chrudim - Světelný smog se snaží většina zodpovědných měst v České republice snižovat. Přesto se pravidelně objevují prosby o zvýšení počtu lamp...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Zastupitelé za hnutí ANO 2011 jsou znepokojeni situací na radnici města Chrudim týkající se financování prioritních sportů. Nebereme na lehkou váhu...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Chrudim - Na současné vedení zdejší radnice padl stín podezření, že manipuluje s veřejnými prostředky a navíc s nimi i nehospodárně nakládá. Důvod k...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Podnikatel Jozef Lörincz vstoupil do komunální politiky pro mnohé vcelku překvapivě prostřednictvím SNK-ED, kterému už po mnoho let vládne v Chrudimi...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Chrudim - Městský zastupitel a jednatel firmy Era-Pack Chrudim Jozef Lörincz (SNK-ED) se rozhodl dál nemlčet a postavit se proti politice vedení...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - Boj mezi příznivci nejrůznějších sportů připomínalo chvílemi pondělní zasedání městského zastupitelstva. Na programu jednání byly totiž i...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Chrudim – Vstup do čtvrtfinále se chrudimskému Era-Packu podařil na jedničku. Na domácím hřišti totiž futsalisté doslova přejeli kladenské Satany v...Celý článek »