Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 1 týden 1 den
Chrast – Ve výstavních prostorách chrasteckého muzea můžete při prázdninových toulkách zhlédnout expozici tematicky zaměřenou na nedaleký, tajemnem...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Chrudim - A jsme v půlce. Aprílový měsíc nám dokazuje, jak krásné umí být jaro pro každého, kdo se ještě nezapomněl dívat kolem sebe a všechna ta...Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Chrudim - Velkou pozornost vzbudil před časem materiál Chrudimských novin, v němž byl popsán nešvar, jenž se rozmáhá na náměstíčku před budovou...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Chrudim - Pro věčnou paměť má ve městě vzniknout třeba 3D model historického centra, za nějž radnice zaplatí bezmála půl milionu korun. Připomínat...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Chrudim - Poté, co Chrudim konečně po letech vyhrála titul Historické město roku, vyrojil se zástup gratulantů a s nimi i dotazy na osud více...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Chrudim - Po letech účasti v soutěži Historické město roku Chrudim konečně bodovala. Ve čtvrtek 17. dubna si totiž odvezla ze slavnostního...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Druhé místo v soutěži Historické město roku 2011 a navrch sto tisíc od ministryně kultury. Taková je bilance Chrudimských v prestižním klání...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Praha/Chrudim – Každým rokem uděluje Sdružení historických měst a sídel Čech, Moravy a Slezska svou vrcholnou cenu – Historické město roku. Letos se...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim - V úterý 17. dubna se zástupci Chrudimě ve Španělském sále Pražského hradu dozvědí, jestli naše město bodovalo a stalo se nositelem tohoto...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - Chrudim bude už potřetí zkoušet štěstí v prestižní soutěži "Historické město České republiky". V Pardubickém kraji se zatím mohou...Celý článek »