Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 8 týdnů
Chrudim – Péče o městský majetek, potažmo mobiliář, nepatří ve východočeských Athénách k tomu nejlepšímu. Stačí vzpomenout na zlikvidovanou lavičku v...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 4 dny
Chrudim – U nábřeží Chrudimky to po vykácení stromů vůbec nevypadá přívětivě a může být hůř. Povodí Labe totiž vše řeší jen z hlediska...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 14 hodin
Chrudim – Starosta Fratišek Pilný (ANO 2011) se podělil o výsledek rozhodnutí prvoinstančního okresního soudu v Chrudimi. Kvůli možnému odvolání bude...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 6 dnů
Hradec Králové/Chrudim – Povodí Labe bude v termínu od 14. 11. do 15. 11. 2023 zajišťovat práce v korytě Chrudimky v Chrudimi. Jedná se o doplnění...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 6 dnů
Chrudim – Nábřežní zeď Chrudimky pod cyklostezkou u restaurace Kateřina se zbortila v březnu 2021 a od dubna ji zpevňují nyní už dosluhující big bagy...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 4 dny
Chrudim – Potrhané pytle písku momentálně zabraňují dalšímu zhroucení nábřežní zdi do řeky Chrudimky, což by mělo za následek propadnutí chodníku a...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 8 hodin
Chrudim – Informace ve videu zveřejněném starostou Františkem Pilným (ANO 2011) jsou podle vyjádření z Povodí Labe lehce řečeno nepřesné. S žádným...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 3 dny
Chrudim – Říká se, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Podobné to je i s řešením opravy zdí podél Chrudimky, kudy jezdí...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Chrudim – Město a Ředitelství silnic a dálnic ČR budou vést společně projektové řízení na dodavatele rekonstrukce obchvatu od kruhového objezdu u...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Zeď u Chrudimky poblíž restaurace Kateřina se zhroutila už v březnu 2021, ale dodnes se nikdo nemá k její opravě. Povodí Labe alespoň...Celý článek »