Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 8 let 38 týdnů
Pardubice - Devětadvacetiletá Olga Kuprina z Moskvy se v pondělí ráno stala jubilejní stotisící cestující na pardubickém letišti. Mladá žena...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Pardubice - Od září se zvýší letový provoz na pardubickém vojenském letišti. Z důvodu pravidelné odstávky letecké základny v Čáslavi se do města...Celý článek »
vydáno před 7 let 23 týdny
Pardubice - V příštím týdnu budou z pardubického letiště vzlétat letouny JAS-39 Gripen. Kvůli technické odstávce se sem nadzvukové bitevníky přesunou...Celý článek »
vydáno před 7 let 30 týdnů
Pardubice - Zdejší letiště odbavilo oproti roku 2012, kdy z Pardubic odlétlo nebo zde přistálo zhruba 125 tisíc cestujících, loni už 184 tisíc...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Pardubice - Dramatický okamžik se prožili cestující na palubě letadla Boeingu 737, které v neděli kolem 17. hodiny na místním letišti nezvládlo...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Pardubice - Letiště Pardubice odbavilo loni rekordních 125 tisíc pasažérů. V porovnání s rokem 2011 je to dvojnásobný nárůst, protože tehdy...Celý článek »
vydáno před 8 let 37 týdnů
Pardubice - Pražské letiště Václava Havla nepřijímá kvůli nepříznivým meteorologickým podmínkám letadla. Pět menších letadel proto přistálo ve středu...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Pardubice - Společnost East Bohemia Airport (EBA), provozující pardubické civilní letiště, rozšíří od 5. června počet pravidelných leteckých spojů z...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Pardubice - Společnost East Bohemian Airport (EBA), provozující pardubické mezinárodní letiště, navýší letos svoje základní jmění o sedm milionů...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Pardubice - Starosta Městského obvodu Pardubice 5 Jiří Hájek navrhl společnosti East Bohemia Airport, které pardubické letiště provozuje,...Celý článek »