Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 5 let 52 týdny
Chrudim - Péče o městskou zeleň patří k diskutovaným tématům, která má řadu odpůrců, ale i příznivců. Naposledy o sobě úředníci pečující o...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Chrudim - O tom, že příroda se jen tak nevzdává se teď může přesvědčit každý, kdo by snad přišel do Parku Střelnice a prohlédl si nové „broukoviště...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – Každý rok se tato situace opakuje. Specializované firmy, nebo sami zaměstnanci zdejších technických služeb se začátkem jara pouští do „...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Chrudim - Park Střelnice, který byl po likvidaci poslední aleje ve městě vyzdoben torzy kmen lip z Nerudovy ulice, se měl stát útočištěm vzácného...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Chrudim - Zimní měsíce jsou dobou vegetačního klidu, proto město přistupuje k ořezání přerostlých stromů a travin. Probírka se však dělá pouze...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Část lip v Nerudově ulici se podařilo radnici úspěšně zlikvidovat, kmeny byly vzápětí odvezeny do parku Střelnice, kde poslouží...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Chrudim - V Nerudově ulici začalo kácení aleje lip. Pracovníci specializované firmy zde za pomoci jeřábu odřezávají postupně větve a poté i celé...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Chrudim - Posun v kauze kácení zanedbaných stromů v Nerudově ulici v minulých dnech provedla chrudimská radnice. Po strohých...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Chrudim - Nad dalšími stromy nedaleko centra města se podle všeho stahují mraky. Poslední a jediná lipová alej v Nerudově ulici, která vede ke...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Porušuje chrudimská radnice zákon o svobodném přístupu k informacím? Takto se ptala redakce Chrudimských novin na začátku loňského října poté,...Celý článek »