Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 9 týdnů
Praha - V pořadu Marka Ebena na plovárně vyprávěl o víně Prof. MUDr. Milan Šamánek, DrSc., F.E.S.C., pediatr specializující se na obor kardiologie....Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Chrudim – Dnes sice není 27. prosince a Den přípitků, ale je sváteční den a svátky začínají s podzimem i pro všechny vinaře. Patří mezi jejich...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 1 den
Hrochův Týnec – Akce letošních Zámeckých vinných schodů, které se tentokrát odehrají v útulné, nedávno zrekonstruované měštanské restauraci v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – Školní rok nám úspěšně začal, děti prozatím chodí do vzdělávacích ústavů – než je strana a vláda opět pozavírá, protože se blíží chřipková...Celý článek »
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Chrudim – V neděli oslaví svůj svátek všichni Martinové. Jejich svatý patron letos v našich krajích rozhodně na bílém koni nepřijede. To však...Celý článek »
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Chrudim – Letos prý přijede. Husu v ruce, mladé víno v sedlové brašně. S sebou přinese bílé vločky, zimu a také možnost sednout si s přáteli, rodinou...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
iDnes.cz - Moderní zdravotní péče za veřejné peníze je v Česku jen pro vyvolené. Ti ostatní se k ní nedostanou, ale přispívat na ni musí, říká v...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Psychosom.cz - 28. leden tohoto roku by se dal s jistou nadsázkou označit za černou středu české psychosomatické medicíny. Delegáti odborných...Celý článek »
vydáno před 10 let 25 týdnů
Praha - Více než čtvrtina lidí v České republice zemře na chorobu, kterou lze léčit nebo jí předcházet prevencí. Ukazují to data demografů, která...Celý článek »
vydáno před 10 let 33 týdny
Pardubice - Krajské zdravotnictví čekají podle hejtmana Radko Martínka (ČSSD) v příštím roce těžké zkoušky, proto se rozhodl odvolat dnes...Celý článek »