Chrudimské noviny

Dnes: 22°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 16 týdnů 4 dny
Chrudim – Dnes dokončili pracovníci povolané firmy provizorní zpevnění nedávno propadlé zdi před restaurací Kateřina. Starosta slibuje, že pytle brzy...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 14 hodin
Chrudim – Se správcem toku řeky Chrudimky ve městě, podnikem Povodí Labe, bývá někdy těžká řeč. Občas si vymýšlí nesmyslné podmínky pro novou lávku v...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Pardubický kraj – Hasiči řeší od úterního večera i dnes celý den škody způsobené vydatným deštěm. Vyjížděli ale i k požárům. Jenom v souvislosti s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Nejen parkovačkami je živ strážník městské policie. Čas od času se semele i poněkud závažnější událost. Jako třeba v úterý 3. března. V...Celý článek »
vydáno před 2 roky 4 týdny
Pardubice - V minulém týdnu začala další etapa budování náhrdelníku Chrudimky (úsek 66), projektu, který má na nábřeží řeky vrátit veřejný život a...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 týdny
Chrudim - V úterý 12. července se strážníci městské policie dostali do role nechtěných plavčíků, když museli uprostřed hluboké noci řešit koupajícího...Celý článek »
vydáno před 5 let 5 týdnů
Chrudim - O problémech s přemnoženými potkany, kteří bezostyšně pochodují po dvorcích domů v Moravské ulici, Chrudimské noviny informovaly již před...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - Už téměř týden se v korytě řeky Chrudimky poblíž Divadla Karla Pippicha válí popadané větve. Na svědomí je ale překvapivě nemá jen silný...Celý článek »
vydáno před 5 let 47 týdnů
Pardubice - Tělo mrtvého muže vydala řeka Chrudimka. Podle prvotních informací by se mohlo jednat o muže bez domova. „Pravděpodobnou totožnost...Celý článek »
vydáno před 6 let 2 týdny
Hlinsko/Praha - Policii ČR se podařilo po 19 letech vypátrat obraz, jehož současná hodnota se pohybuje kolem osmi miliónů korun. Zmizel přitom z...Celý článek »