Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – V sobotu 25. listopadu se na Resselově náměstí v Chrudimi pokusí Kateřinské posvícení přiblížit atmosféru dlouholeté tradice...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Chrudim - Další víkend je před námi a s ním prý i typicky podzimní počasí. Je tedy třeba dokonale zásobit kamna a připravit teplé prádlo, jak říká...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 1 den
Chrudim – Před nedávnem Chrudimské noviny informovaly, že se krypta Muzea barokních soch změní k nepoznání. Stěny se do začátku prosince totiž obarví...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 3 dny
Chrudim – Vybrané prostory Muzea barokních soch dostanou novou fazónu. Kapucínská krypta se kvůli tomu změní k nepoznání.  Vstup do krypty byl...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 5 dnů
Chrudim – Pokus o paskvil v podobě muzea baroka nevyšel, jak uznal starosta o počínání okolo Muzea barokních soch po roce 2018. Zatímco si ale město...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 1 den
Chrudim – Možná by to chtělo spíše zásah čtrnácti svatých pomocníků, aby někoho konečně napadla spásná myšlenka oslovit odborníky na barokní...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 2 dny
Chrudim – Už je vyhloubeno šest jam. Výdusky barokních soch ze zámku Bezno, pronajaté od sběratele Miroslava Voštiara a kvalitně zhotovené...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 dnů
Chrudim – V sobotu 26. listopadu od 9 hodin bude na Resselově náměstí probíhat tradiční Kateřinské posvícení. Měšťanská restaurace Muzeum si...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 dnů
Chrudim – Jak jsme upozorňovali už mnohokrát, Muzeum barokních soch je evropský unikát, projekt oceněný odbornou veřejností, návštěvníky i prestižní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Podporuje tento nápad místní rozvoj, Muzeum barokních soch, nebo jde o cizí podnikatelský záměr? I to jsou otázky, které by měli řešit...Celý článek »