Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 22 týdny
Chrudim – Sobota patří Ležákům. Zůstávají sice trošku ve stínu větších a slavnějších Lidic, utrpení místních obyvatel, kteří zaplatili za atentát na...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Nasavrky - Agentura JR RUNNING SPORT-intersport, která organizuje sportovní půlmaratón Nasavrky-Ležáky-Nasavrky, připravila ve spolupráci s Občanským...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 2 dny
Chrudimsko – Uplynulo již 81 let od vypálení obce Ležáky. Ředitel Památníku Lidice Eduard Stehlík při té příležitosti udělil vyznamenání i starostovi...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Nasavrky – Město Nasavrky a organizační agentura JR RUNNING SPORT se svými partnery si Vás dovolují pozvat na mezinárodní koncert ...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 5 dnů
Chrudimsko – Už uběhl více než rok od chvíle, kdy jsme naše čtenáře informovali o chystaném natáčení historického filmu Ležáky. Jak to vypadá s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Již druhý koncert Nasavrckého hudebního léta se uskutečnil v zámeckých výstavních prostorech. Tentokrát vystoupila Veronika Rauchfussová....Celý článek »
vydáno před 1 rok 23 týdny
Ležáky – V pátek 24. června od 10 hodin proběhne v areálu Památníku Ležáky vzpomínkový program. Připraven je cyklus vyprávění...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Chrudim – Město Chrudim vedle ubytovávání a hmotné pomoci pro prchající Ukrajince chystá další možnost, jak těmto potřebným přispět. Finanční...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudimsko – Chystá se natáčení nového filmu, a to přímo na pietním území Památníku Ležáky, které je vyhlášenou národní kulturní památkou a slouží...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Začínají oslavy Pippichova divadla. První ze série představení byla hra, jejímž autorem je Denis Kelly. V režii Tomáše Mašína hráli Sarah Hlaváčová a...Celý článek »