Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 1 rok 44 týdny
Když se dva novináři perou, čtenář se obvykle směje. Intuitivně totiž tuší, že psát o konkurenci se nemá, výsledek je nejistý, kontraproduktivní....Celý článek »
vydáno před 3 roky 38 týdnů
Před pár lety (doslova) jsem opustil město a přesunul se na vesnici. Spíše vesničku, pár domů a pak už jen příroda, rybníky, lesy. Staré chalupy...Celý článek »
vydáno před 4 roky 3 týdny
Novinář nemusí ovládat pravopis. Šokující tvrzení, při němž jistě nejeden učitel základní školy upadne v kataleptický stav. Týká se to samozřejmě i...Celý článek »
vydáno před 4 roky 27 týdnů
Chrudim - Nejčtenější periodikum ve městě a jeho blízkém okolí. To jsou Chrudimské noviny, které si za pět let své existence stačily vytvořit silnou...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Chrudim - Chrudimské noviny se od neděle do středy potýkaly s technickými problémy kvůli občasným výpadkům serveru, na němž noviny běží. Není však...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Přestože jsou novináři často považováni za spodinu lidské společnosti a prodejné dámy z Perlovky, mnozí se snaží svou práci dělat poctivě. Právě...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Rok se skoro sešel s rokem a i mně nezbývá, než hodnotit a rozvažovat. Analytická mysl plesá, protože co je krásnějšího, než rozebírat...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Internetové Chrudimské noviny o sobě daly občanům města s příchodem nového roku 2012 vědět prostřednictvím bilboardové kampaně, například u benzinové...Celý článek »