Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 43 týdny 3 dny
Reflex – Když převrhnete mléko na gauč, už je zpátky do sklenice nedostanete. Proto nemá valného smyslu se rozčilovat nad skutečnostmi,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Miliardář Petr Kellner, který půjčuje peníze chudým Číňanům na vysoký úrok, se v úvodu výroční zprávy skupiny PPF zamyslel nad úpadkem Evropy. ...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Svobodné fórum - Prezident Miloš Zeman prohlásil, že nová Hedvábná stezka je nejvíce fascinujícím projektem v novodobých dějinách a přirovnal ji...Celý článek »
vydáno před 3 roky 47 týdnů
Pardubice - Rada Pardubického kraje na svém pondělním jednání schválila připojení k mezinárodní kampani za dodržování lidských práv v ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Respekt - Publikujeme rozšířenou verzi textu policisty R. H., který zasahoval na demonstracích během návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Nejen “pražská kavárna” ale i soudná venkovská knajpa dokáže rozeznat, jakým směrem nás hradní pán tlačí. A protože se mi to nelíbí, klonit se až k...Celý článek »
vydáno před 4 roky 45 týdnů
Pardubice - I v letošním roce se Pardubický kraj zapojí do mezinárodní kampaně „Vlajka pro Tibet“. Kraj tak pokračuje v tradici vyvěšování...Celý článek »
vydáno před 5 let 6 týdnů
Pardubice - Nepříjemné překvapení čekalo na dovozce, který si v Číně objednal sušený česnek. Artikl souhlasil bohužel však jen podle dokladů. V...Celý článek »
vydáno před 6 let 16 týdnů
Pardubice/Česká Třebová - V těchto dnech pardubičtí celníci dokončili na překladišti v České Třebové kontrolu kontejnerů směřujících z Číny do zemí...Celý článek »