Chrudimské noviny

Dnes: -4°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 2 roky 11 týdnů
Pardubice - V létě minulého roku podepsal Pardubický kraj s Ministerstvem dopravy memorandum o vzájemné spolupráci při přípravě a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Pardubice - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) jednal s šéfem pardubické pobočky Ředitelství silnic a dálnic Bohumilem...Celý článek »
vydáno před 4 roky 22 týdny
Chrudim/Pardubice – Volby do krajského zastupitelstva stojí za dveřmi. Uskuteční se v termínu 7. - 8. října a kandidáti se na poslední chvíli snaží „...Celý článek »
vydáno před 4 roky 23 týdny
Chrudim/Pardubice/Vídeň - Nadnárodní projekt Pocta Josefu Resselovi pokračuje. Jednoho z největších českých vynálezců, chrudimského rodáka Josefa...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Chrudim - Krajští silničáři dokončili sérii oprav komunikací, které byly nadměrně opotřebeny při nedávné výstavbě obchvatu Chrudimi. Jedná se o...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Pardubice - Nová EIA, tedy posouzení vlivu stavby na životní prostředí, zablokovala všechny módy dopravy. Alespoň tak by se daly jednoduše shrnout...Celý článek »
vydáno před 4 roky 46 týdnů
Pardubice - S platností od úterý 12. dubna mohou řidiči, kteří pojedou po silnici I/37 v úseku mezi Pardubicemi a Hradcem Králové, zvýšit rychlost až...Celý článek »
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Pardubice - Sedmý ročník soutěže Nejzdařilejší stavba silničního hospodářství v Pardubickém kraji za rok 2015 zná své vítěze. O titul nejlepší stavby...Celý článek »
vydáno před 4 roky 48 týdnů
Ústí nad Orlicí - Ačkoliv již delší dobu cestující po železnici vnímají bezproblémový průjezd Ústím nad Orlicí, definitivní tečka za jednou z ...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Železniční spojení města s okolními vesnicemi a především centrem Pardubického kraje, kterým jsou sousední Pardubice, nepatří k nejlepším....Celý článek »