Chrudimské noviny

Dnes: 8°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 9 let 11 týdnů
Chrudim - Ve středu před 16. hodinou volala strážníkům žena, která šla směrem od Ploché dráhy k průmyslovce a zjistila zde, že je u zdejších...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - V sobotu v půl páté ráno volal strážníkům anonym s tím, že v ulici Čs. partyzánů dochází před restaurací U Mlejna k výtržnostem. Podle...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - V půl čtvrté ráno volal v sobotu městským strážníkům obyvatel domu v sídlišti Dr. Peška, který pozoroval z okna svého bytu vozidlo bílé...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - Pozorný obyvatel domu ve Škroupově ulici zpozoroval ve čtvrtek po 21. hodině dvojici podezřelých mladíků s kapucami na hlavě, jak si...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek krátce před půlnocí volala strážníkům obyvatelka domu Balustráda na Resslově náměstí, že tu jeden ze sousedů ruší noční klid...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - Ženský anonym volal ve čtvrtek po deváté hodině ranní strážníkům s tím, že v Palackého ulici leží na chodníku u železářství Baťa chcíplá...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Chrudim/Podhůra - V úterý v půl osmé ráno volal strážníkům z Podhůry oznamovatel, který uvedl, že zde někdo v městských lesích vysypal stavební...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim - V pátek po 22. hodině volali na linku 156 obyvatelé bytového domu ve Škroupově ulici a stěžovali si na rušení nočního klidu, k němuž...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim - Opilec obtěžoval ve středu krátce po poledni cestující na chrudimském autobusovém nádraží, stejně tak se záhy předváděl i v místním...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim - Zděšená majitelka zahrady v Jiráskově ulici volala v úterý časně ráno strážníky s tím, že jí sem vnikli dva neznámí psi - jeden větší...Celý článek »