Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 4 roky 24 týdny
Chrudim - Úředníci místního městského úřadu se mohou dmout pýchou. V krajském kole prvního ročníku soutěže „Přívětivý úřad“ převálcovali všechna...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 5 dnů
Chrudim – Někdo to označí za „prošmírovanost“ a důkaz existence velkého spiknutí, jehož cílem je kontrolovat občany na každém jejich kroku. Jinému...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 6 hodin
Chrudim – Bezradnost a přešlapování na místě. I tak se dá definovat spolupráce, nebo spíše „nespolupráce“ s partnerskými městy. Začalo to už za...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Chrudim – Jasný vzkaz lidem, kteří si koupili parcely v Gorkého ulici a následně od nich město začalo vyžadovat stavbu silnice, poslala teď politická...Celý článek »
vydáno před 3 roky 9 týdnů
Chrudim – O situaci v Gorkého ulici Chrudimské noviny již informovaly. Jak majitelé již postavených rodinných domů, tak vlastníci stavebních parcel,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim – Velkou nevoli způsobilo kácení stromů v plné vegetaci v Gorkého ulici. V zdejší zahrádkářské kolonii šlo k zemi hned několik naprosto...Celý článek »
vydáno před 3 roky 35 týdnů
Není to nikdy příliš veselé, když se noviny musí obracet na soud, aby zjednal průchod práva v místech, kde nám ta naše mladá a bující demokracie...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Česká republika je státem demokratickým. Co znamená „demokratickým“? Je to takový stát, v němž se všichni jeho občané podílejí na vládě v něm. Ať už...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Město Chrudim stále porušuje zákon o svobodném přístupu k informacím a odmítá zveřejnit platy úředníků. Tuto informaci přinesly Chrudimské...Celý článek »
vydáno před 4 roky 3 týdny
Chrudim – Přístup vedení města a jeho úředníků k zákonům se dá označit za velmi pružný. Na jedné straně nedělá politickým špičkám sebemenší problém...Celý článek »