Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 2 roky 1 týden
Deník Referendum - Výroční zpráva Agrofertu ukazuje, že Babišovo impérium začíná mít velké potíže. Pro holding se stává obtížnějším ždímat...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Zdroj.cz - Andrej Babiš komunální volby vyhrál i nevyhrál. Zvítězil sice v 17 ze 27 statutárních měst v České republice, ale...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Parlamentní listy - Pseudodemokracie spojila nejen Andreje Babiše s Milošem Zemanem, ale vytvořila širší provládní koalici, kterou tvoří prezident,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Magazín Reportér - „Žili jsme tam jako v sektě“ – těmito slovy popisuje vnitřní poměry ve straně miliardáře Andreje Babiše bývalá politička ANO...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Parlamentní listy - ROZHOVOR „Kdepak je ta naše úžasná prosperita, kterou se Babiš a celá koalice ohání? Jsou to vylhané politické bláboly, neboť...Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
Svobodné fórum - Od nedávného sněmu hnutí ANO přibývá lidí, kteří chápou, že babišismus ohrožuje svobodné prostředí. Přibývá také diskusí o tom, jak...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Svobodné fórum - Po víkendovém sněmu hnutí ANO již není pochybnost, s čím máme tu čest. Trapná inscenace jako by demokratického jednání delegátů...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Osud.cz - Až do nedávné doby platilo, že homeopatii mohou svobodně praktikovat jak lékaři, tak nelékaři, legislativa to nijak neřešila. To už v...Celý článek »