Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 3 roky 2 dny
Chrudim - Chrudimská sportovní hala bude znovu po dvou letech svědkem velkolepého přípravného duelu. Národní týmy České republiky a Ukrajiny pilují...Celý článek »
vydáno před 8 let 8 týdnů
Chrudim - V těchto dnech byl termín pro nahlášení širší nominace 25 hráčů pro mistrovství Evropy, které začíná na konci ledna 2014 v Belgii. Trenér...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Zlín - Duo ERA-PACKu Chrudim Ladislav Mužík a Filip Panchártek v průběhu týdne reprezentovalo české národní barvy ve Zlíně Development Cupu 2016. V...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Chrudim - Dvacetiletý brankář Adam Ordelt zažil dlouhou futsalovou sezónu, v rámci které měl možnost se aktivně účastnit i tréninků A-týmu ERA-PACKu...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Lvov - Začátkem února čeká reprezentační tým další test. Po lednovém dvojutkání v Itálii jí čekají zápasy na Ukrajině, která se stejně jako český...Celý článek »
vydáno před 7 let 12 týdnů
Chrudim - Kontinentálního poháru v asijském Kuvajtu se účastnil také jeden ze tří brankářů chrudimského týmu Jakub Žďánský, který se dočkal nominace...Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Rotterdam - Ještě před začátkem vyřazovacích bojů si několik hráčů z Era-Packu udělalo výlet na reprezentační sraz a byli rozhodně nápomocni. Díky...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Chrudim - V úterý 8. ledna byla hojně zaplněná chrudimská sportovní hala svědkem souboje české reprezentace s bronzovým týmem na Mistrovství světa v...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Chrudim - Nominace na Mistrovství světa 2012 v Thajsku, které startuje již první listopadový den, je hotová, do týmu se probojovala hned pětice hráčů...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Praha – Stopa chrudimského Era-Packu je nyní silně viditelná také na reprezentační úrovni. Tři čeští futsalisté pomohli našemu výběru porazit...Celý článek »