Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim - Na základě usnesení desátého jednání Bezpečnostní rady Pardubického kraje ze dne 18. dubna 2016, bylo v úterý 27. září 2016 provedeno...Celý článek »
vydáno před 6 let 50 týdnů
Chrudim - Odpolední špička v Pardubické ulici připomíná stavem dopravy doby, kdy první část obchvatu města ještě neexistovala. Zdánlivě se tak...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Otevření sjezdu u místní části Medlešice se blíží. Silničáři momentálně finišují s výstavbou kruhového objezdu, jenž bude plnit roli...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Chrudim - Od pondělí 25. dubna do 12. června je uzavřena stará cesta do Pardubic přes místní část Medlešice. Silničáři zde budou stavět nový kruhový...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Chrudim - První část obchvatu města je dokončena, se stavbou dalších částí by se mělo pokračovat nejpozději v roce 2018. Jedním z nejdiskutovanějších...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Chrudim/Medlešice - Přestože obyvatelé místní části Medlešice už předem hlásili, že to vedení města během diskuse ve zdejším zámku pěkně „vytmaví“,...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Chrudim - Vášnivou diskusi a střet mezi mladým politikem, příznivcem „jiné politiky“ neuvolněného místostarosty Romana Málka (Koalice pro Chrudim)...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Neuvolněný místostarosta Jaroslav Trávníček mne nařkl z manipulace s fakty. Nezbývá proto, než mu osvěžit paměť.Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Chrudim - Kdo stojí za zrušením sjezdu z obchvatu města u místní části Medlešice? Zástupci města v čele s neuvolněným místostarostou Jaroslavem...Celý článek »
vydáno před 7 let 23 týdny
Chrudim - O zrušení sjezdu u místní části Medlešice požádalo bývalé vedení města. Tvrdí to alespoň ředitel pardubického Ředitelství silnic a dálnic (...Celý článek »