Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 1 rok 32 týdny
Praha/Chrudim – V souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru ve světě ministerstvo zdravotnictví systematicky monitoruje situaci a je v úzkém...Celý článek »
vydáno před 4 roky 24 týdny
Parlamentní listy - Je to už drahně let, kdy vláda naposledy dělala něco skutečně velkého, co zásadně měnilo ekonomiku země. Podle Markéty Šichtařové...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Skandál, jímž žije politická scéna v České republice a jenž se týká údajného prolomení emailových schránek vrcholných představitelů státu,...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
E-republika.cz - Francouzské nezávislé ekonomické fórum zveřejnilo vtipný přehled etap, kterými současné vlády směřují ke krachu. Článek se jmenuje...Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Chrudim - Většina Chrudimáků byla těsně před úterním hlasováním Poslanecké sněmovny o svém možném rozpuštění naladěna spíše levicově a ve...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Chrudim - Ve středu bude úřednická vláda sestavená Jiřím Rusnokem žádat Poslaneckou sněmovnu o vyslovení důvěry. Jak se na tuto ne příliš...Celý článek »
vydáno před 8 let 14 týdnů
Parlamentní listy - Známá vědma Dagmar Kroužilová z jižních Čech předpověděla zcela jasně vítězství Miloše Zemana, coby prezidenta i pád Nečasovy...Celý článek »
vydáno před 8 let 34 týdny
Pardubice - Český premiér a předseda ODS Petr Nečas nerozptýlil obavy svých spolustraníků v Pardubickém kraji, zda je tím pravým mužem, který dokáže...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Kameny se v srpnu 1990 přivalily do Prahy jako první věrozvěsti demokracie po dlouhých čtyřiceti letech totality jedné politické...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Astrolife.cz - Je 30. dubna a na kopcích i kolem měst a vesnic se rozhoří ohně; nastane večer čarodějnic. Kdo se trochu zajímá o tradice Keltů ví, že...Celý článek »