Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 49 týdnů
Chrudimsko - Jeden z nejstarších amatérských MTB maratonů v ČR je součástí seriálu Kolo pro život od prvního ročníku. Krásné technické trasy vedou...Celý článek »
vydáno před 6 let 50 týdnů
Chrudim - Jeden z nejstarších bikemaratonů na území České republiky se znovu výrazně přiblížil. Chrudim již 19. srpna 2017 ožije tradičním...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - V sobotu 20. srpna zveme všechny bikery a bikerky do Chrudimi. Hlavním organizátorem závodu je MTBC Manitou Chrudim Sokol Chrudim a MTBC I-...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Chrudim - Po radikální změně, kterou provedl předseda komise pro zahraniční vztahy Rady Města Chrudim Roman Málek (Koalice pro Chrudim), se nově...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Chrudim - Týden po závodu rallye bude na chrudimském náměstí znovu živo. Po autech se tam prožene velká řada cyklistů, která se bude podílet na...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Hlinsko - MTB maraton 2014 jako závod horských kol na 50 a 75 kilometrů bude i letos k vidění v Hlinsku. Přesně v sobotu 26. července se příznivci...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Pardubice - Téměř 53 tisíce kilometrů našlapali během května pardubičtí účastníci soutěže Do práce na kole. Pomyslně tak po rovníku obkroužili celou...Celý článek »
vydáno před 10 let 43 týdny
Pardubice - Zdejší radnice pokračuje v projektech na rozvoj cyklistiky na svém území, jež jsou spolufinancovány z peněz Evropské unie...Celý článek »
vydáno před 10 let 46 týdnů
Heřmanův Městec - Cyklisté všech věkových kategorií se budou moci příjemně projet a zazávodit si na kole. V neděli 8. září totiž v ...Celý článek »
vydáno před 10 let 48 týdnů
Chrudim - Manitou Železné hory i letos startovalo na Resselově náměstí a cílová rovinka vyústila na Ploché dráze v Chrudimi. Pro cyklisty z blízkého...Celý článek »