Chrudimské noviny

Dnes: -5°C
Zítra: -4°C
Pozítří: -6°C
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Druhé největší město Pardubického kraje je sice srdnatě ignorováno oficiálními krajskými informačními kanály, přesto se může pochlubit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim - Jízdami parních vlaků, historických motorových vozů „Hurvínek“ a také historického autobusu si v sobotu 5. října zájemci připomenou, že...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Září v plném proudu a s ním i houbařská sezóna. Pokud ještě nenosíte domů koše plné plodnic, děláte něco špatně, nebo nejste správní Češi....Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Chrudim – V neděli oslaví svůj svátek všichni Martinové. Jejich svatý patron letos v našich krajích rozhodně na bílém koni nepřijede. To však...Celý článek »
vydáno před 3 roky 9 týdnů
Chrudim – Letos prý přijede. Husu v ruce, mladé víno v sedlové brašně. S sebou přinese bílé vločky, zimu a také možnost sednout si s přáteli, rodinou...Celý článek »
vydáno před 4 roky 18 týdnů
Chrudim - Nadcházející víkend nebude výjimečný ničím jiným, než pravidelně se opakující akcí, která spolehlivě nažene zájemce do náruče otevřených...Celý článek »
vydáno před 5 let 6 týdnů
Chrudim - Kdo jiný by měl začátkem prosince přijít než svatý Mikuláš se svými anděly a čerty? Pokud jste stále ještě nepodlehli tlaku liberální...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Bítovany - V neděli 22. listopadu bude od 9. do 16. hodiny probíhat v Penzionu s restaurací U Nováků předvánoční prodej vánočních a jiných dekorací,...Celý článek »
vydáno před 5 let 14 týdnů
Chrudim - Babí léto je podle všeho definitivně u konce a čekají nás dokonce noční mrazíky. Přesto i v této době, kdy se pomalu chystáme na Dušičky a...Celý článek »
vydáno před 5 let 24 týdny
Bítovany - V úterý po třetí hodině odpolední došlo v uvedené obci k dopravní nehodě, konkrétně ke střetu nezletilého cyklisty s ...Celý článek »