Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 29 týdnů 6 dnů
Chrudim – Přestože pro výstavbu rodinných domů v samotném městě není příliš místa, východočeské Athény se rozrůstají. Přibývají domy bytové a s nimi...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Chrudim –  Zatímco okolnosti vzniku nové zastávky v Malecké ulici jsou, na rozdíl od její podoby a nyní už i architekta, zatím...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Chrudim/Podhůra – Jen pár dnů po naší iniciativě najít autora jedinečné funkcionalistické zastávky, které by jinak nejspíš brzy hrozil...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 12 hodin
Chrudim – Zastávka na Podhůře, která z pohledu památkové péče dokumentuje slavnou éru československé architektury druhé čtvrtiny 20. století, je...Celý článek »
vydáno před 3 roky 32 týdny
Chrudim – Po letech rozpačitého přešlapování se při letošním udílení prestižního ocenění „Osobnost města Chrudim“ dočkají většinou žijící lidé. Tři...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Deník.cz - Nedávno Petr Hájek vrátil autorizační razítko architekta, přestal pracovat na velkých státních zakázkách a rozhodl se dělat všechno...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Pardubice - Zatímco v pondělí byly na zdejším letišti nalezeny při výkopových pracích čtyři cvičné letecké bomby z druhé světové války,...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Se stavbou silničního obchvatu se může změnit i podoba centra města. Na tuto možnost upozorňuje bývalý městský architekt a zastupitel Karel...Celý článek »