Chrudimské noviny

Dnes: 22°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Svoji premiérovou sezonu v Regionální lize si v letošní sezoně plní chrudimský tým mužské házené. Ten se do chrudimské sportovní haly...Celý článek »
vydáno před 2 roky 18 týdnů
Chrudim - Vyřazovací boje skončily pro chrudimské basketbalisty v nejkratším možném čase. Již ve čtvrtfinále totiž v dvojzápase proti Holicím roli...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim - Dvě domácí utkání chrudimských basketbalistů přinesla po jednom vítězství a jedné porážce. Proti Vysoké nad Labem svěřenci trenéra Popelky...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Během Salvátorské pouti bylo v chrudimské sportovní hale opravdu rušno. Kromě ruského Novosibirsku se zde objevili také hráči nejvyšší...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Chrudim - O minulém víkendu skončilo poslední kolo v lize dorostu házené a Chrudimští házenkáři se rozhodně neztratili. Mladší dorostenci dokonce...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Chrudimská gymnastika se o víkendu rozloučila s letošním sezónou na domácí půdě, když pátý turnaj pořádal právě Sokol. Našim gymnastkám se...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Izola – Chrudimští házenkáři ročník narození po roce 1995 se zúčastnili 20. ročníku Eurofestu ve slovinské Izole. Nevedli si vůbec špatně, ba naopak...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Vrchlabí – Právě v tomto krkonošském městě se odehrál oblastní přebor ve sportovní gymnastice a soutěžilo se o hodně. Nejen o medaile, ale také o...Celý článek »