Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 27 týdnů 1 den
Heřmanův Městec – Vstřelit sedm gólů Plzni, k tomu za jeden poločas, to se pro chrudimské fanoušky krásně poslouchá, čte, a ještě lépe sleduje… První...Celý článek »
vydáno před 3 roky 17 týdnů
Chrudim – Televizní souboj dohrávky 5. kola 1. FUTSAL ligy musel fanoušky bavit. V chrudimské sportovní hale jsme sledovali bitvu dvou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Plzeň – Vydatná bitva o první místo přinesla dva rozdílné poločasy, šest branek, jednu červenou kartu a nakonec žádného vítěze. V přetahované o...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 2 dny
Praha – Futsalisté FK Chrudim dokázali zvítězit i na půdě druhého celku tabulky 1. futsal ligy – týmu SK Slavia Praha – a mílovými kroky kráčí za...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 6 dnů
Chomutov – Futsalisté FK Chrudim neponechali nic náhodě a v Chomutově rozhodli o svém jasném vítězství již v úvodních minutách zápasu. Nakonec se...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 4 dny
Ústí nad Labem – Kdo z fanoušků FK Chrudim viděl poslední domácí zápas s Olomoucí a v pátek první poločas v Ústí nad Labem, musel nechápavě kroutit...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 4 dny
Heřmanův Městec – V sobotu večer přivítal na své palubovce vedoucí celek 1. futsal ligy FK Chrudim beznadějně poslední „vysokoškoláky“ z Olomouce a...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 2 dny
Kadaň – Nedělní utkání devátého kola 1. futsal ligy zaválo futsalisty FK Chrudim do daleké Kadaně, kde na ně čekal doma neporažený FC International....Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 3 dny
Heřmanův Městec – V osmém kole 1. futsal ligy přivítali současní lídři tabulky z Chrudimi devátý Liberec a zejména zásluhou parádního představení v...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 16 hodin
Plzeň – Úterní čtvrtfinále Poháru SFČR přineslo bitvu gigantů českého futsalu, v níž měli v plzeňské hale Lokomotivy více ze hry Chrudimští. Bohužel...Celý článek »