Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Chrudim – Novoroční scénář, který se pravidelně opakuje po celé republice, se tentokrát odehrál ve městě Chrudim. V Rooseveltově ulici totiž došlo k...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
ČR/Chrudim – Akci, nad kterou převzal záštitu Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Parlamentu ČR, organizuje občanské...Celý článek »
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Chrudim – Silvestrovské napadení v Rooseveltově ulici pořádně otřáslo jinak poklidným městem. Strážníci městské policie trestnému činu bohužel...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 1 den
Chrudim – Starosta František Pilný a místostarosta Zdeněk Kolář (ANO 2011) se dnes nechají mimoděk zasvětit do protidrogové problematiky a možné...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 3 dny
ČR/Pardubický kraj – Cílem těchto akcí je prý především prevence, snížení dopravní nehodovosti a zvýšení bezpečnosti na silnicích. Policie ale...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 5 dnů
ČR – Šest univerzit v Praze, Brně, Olomouci, Hradci Králové, Ústí nad Labem a v Plzni obdrželo výhružný email, v němž pachatel, kterému je Policie ČR...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Pardubický kraj – Sobotní návštěva Pardubic skončila vraždou. Obviněné ženě (39) nyní hrozí za vraždu muže (61) až 18 let ve vězení. Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Zaznamenali jste v minulých dnech neúspěšný pokus o phishingový útok, nebo jste snad přišli o svůj facebookový účet? O podvodných...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – V pátek vyjeli strážnicí uprostřed noci po stopě drzé posádce auta. Pokud skupinu lidí podle záznamů z městských kamer vypátrají, čeká ji...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim – Nový rok nezačal v Chrudimi podle kriminalistické statistiky nejlépe. Policisté hned prověřovali fyzické napadení mladého páru skupinou...Celý článek »