Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 týdnů 5 dnů
Chrudim − Nápad do projektu Tvořím Chrudim ve formě chodníkových her sklidil velký ohlas. Veřejné prostranství z betonu před speciální základní...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 7 hodin
Chrudim – Z brzké realizace nové zastávky U kapličky zřejmě sejde. Když město představovalo participativní rozpočet, kladlo velký důraz na...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Chrudim – V projektu participativního rozpočtu s názvem Tvořím Chrudim se počítalo se 1299 hlasy. Na prvním místě se umístilo dětské hřiště v...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 1 den
Chrudim – Druhý ročník Tvořím Chrudim je tu! Svoje slovo měli při veřejném představení, v živém přenosu, který měl v průměru ale pouze 4 až 12...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 1 den
Chrudim – Minulý rok se lidé poprvé zapojili v rámci projektu participativního rozpočtu (PaRo) s názvem Tvořím Chrudim. Město už zrealizovalo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – Město Chrudim je od roku 2018 realizátorem víceletého projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II v ORP Chrudim, který probíhá s ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Chrudim – Zatímco dříve se přiváděla voda do kašen i pramenitá, v dnešní době abyste se v některých městech báli si do vody (s nadsázkou) i jen...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – Máte nápad, jak zlepšit naše město či místní část? Chybí vám něco specifického pro vaše okolí nebo přímo pro vaši ulici? Těmito...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – Co mají společného dva symboly, které patří v moderní době neodmyslitelně k Halloweenu a grafika Dobrá kočka, která nemlsá od Václava...Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Přichází další vlna skličujících veder. Starším lidem se nedoporučuje vycházet ven. Mladší to snášejí lépe. Auta a kanceláře jsou klimatizované a tak...Celý článek »