Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Čáp ztratil čepičku, měla barvu barvičku! Takto na některé obyvatele Chrudimi působí výběr pigmentů na novou fasádu Regionálního muzea v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Pardubický kraj – Zářijové jednání krajského zastupitelstva mohl jako veřejný živý přenos sledovat každý, kdo měl zájem. Když se dostal ke slovu v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Lešení ochranného bednění už je u budovy Regionálního muzea v Chrudimi tak dlouho, že někteří už si ani nepamatují, jak muzeum vypadalo bez...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 6 dnů
Chrudim – Regionální muzeum v Chrudimi, jehož zřizovatelem je Pardubický kraj, hledá s nástupem od prvního září nového zaměstnance na pozici, které...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 3 dny
Chrudim – O tradici chrudimského školství se dozvíte na probíhající výstavě v Regionálním muzeu Chrudim. Nejstarší školní budova sice již svému...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 4 dny
Chrudim – V Regionálním muzeu Chrudim uvidíte od čtvrtka 2. března výstavu nazvanou Pohádková země. Expozice vás zavede do světa malířky a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Až do 28. srpna můžete v Regionálním muzeu v Chrudimi navštěvovat výstavu pořádanou k příležitosti 150. výročí založení...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – Od úterý 19. dubna začíná běžet čas k dokončení oprav fasády, na které se nakonec společně podílí rovným dílem město Chrudim i...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – Podle ředitele Technických služeb Chrudim je současné řešení odpadkových košů vyhovující pro všechny. Ospalé Resselovo náměstí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Výstava v Regionálním muzeu v Chrudimi, otevřená již ve čtvrtek 7. dubna a nazvaná Tajemství půdy, představí málo známý židovský...Celý článek »