Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 týdny 5 dnů
Brno – Na páteční večer nebudou futsalisté FK Chrudim vzpomínat v dobrém. Přestože tomu z počátku nic nenasvědčovalo, nakonec pouze remizovali v...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 6 dnů
Heřmanův Městec – Většina futsalových příznivců měla jasno, v sobotním utkání mezi Chrudimí a Libercem budou k vidění další gólové hody. Už jistě...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 15 hodin
Vysoké Mýto – Po jednoznačném průběhu a díky střelecké potenci Capinhy (7 branek), Maxe a Davida Drozda (oba hattrick) se v derby Pardubického kraje...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 5 dnů
Chrudim – O minulém víkendu se v brněnských Modřicích a Jablonci nad Nisou uskutečnilo Final Four obou mládežnických kategorií. A pro Chrudim měla...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 5 dnů
Chrudim – Chrudimský futsalový klub zbrojí na blížící se vyřazovací boje, jeho kádr se nyní rozšířil o nového zahraničního hráče. Na východ Čech...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Chrudim – Juniorská i dorostenecká liga futsalu po sedmém kole rozhodla o obsazení účastníků Final tour ročníku 2022/2023, kde nebude chybět ani...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 23 hodiny
Plzeň – Souboj dvou neporažených celků v základní části 1. futsal ligy opět nabídl úžasnou bitvu plnou skvělých momentů, po závěrečné siréně nakonec...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 6 dnů
Heřmanův Městec – Sobotní první utkání roku 2023 se futsalistům FK Chrudim nadmíru vydařilo. Nejenže po jasné dominanci zneškodnili Démony z České...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 2 dny
Praha – Futsalisté FK Chrudim v úterý večer obhájili zisk Poháru SFČR, druhé největší tuzemské futsalové trofeje. Jejich finálová cesta za vysněným...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 5 dnů
Chrudim – V rozmezí tří dnů se chrudimští futsalisté představili v chrudimské sportovní hale hned dvakrát za sebou, zároveň šlo na dlouhou dobu o...Celý článek »