Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 týdnů 5 dnů
Chrudim – Všechno bylo jinak. Hned na úvod vernisáže měl galerista Luboš Jelínek pro návštěvníky Galerie ART Chrudim dvě zprávy. Dobrou a špatnou....Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Jedna z největších osobností české kultury se představí v pondělí 30. června v Chrudimi. Výstavu svých grafických listů uvede osobně autor...Celý článek »
vydáno před 3 dny 1 hodina
Chrudim – Nahlédněte pod pokličku umělecké tvorby a zadumejte se nad obrazy. V chrudimské Galerii Art přichystali na jaro dvě nové výstavy. Jedna z...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 1 den
Chrudim – V Galerii Art Chrudim budou od soboty až do 11. března k vidění dvě zajímavé a částečně i prodejní výstavy. Vernisáž se koná od 15 hodin a...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 23 hodiny
Chrudim – Do výstavních prostor Galerie Art na Resselově náměstí v Chrudimi byla od tohoto týdne nainstalována nová výstava představující výběr...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 1 den
Chrudim – Zdánlivě pokračující výstava Tomáše Pilaře v gotickém sklepení Galerie Art v Chrudimi představuje další část díla tohoto autora. Nově...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 6 dnů
Chrudim – V úterý 6. září navštíví Chrudim při své cestě Pardubickým krajem premiér Petr Fiala (ODS). Ve 14 hodin se zastaví v Galerii Art manželů...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 3 dny
Chrudim – Společná vernisáž dvou výstav, tentokrát Tomáše Pilaře a Jana Vičara, opět přilákala do unikátních prostor oblíbené Galerie Art Chrudim...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 2 dny
Chrudim – Galerie Art na Resselově náměstí v Chrudimi zve na vernisáž umělecké tvorby současných autorů. V sobotu 25. června v 15...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 1 den
Chrudim – V úterý 17. května v 17 hodin bude zahájena v Galerii Art na Resselově náměstí výstava keramiky Michala Plíhala. Tento...Celý článek »