Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 týden 3 dny
Chrudim – Na místě nynější rezidence v Poděbradově ulici stál kdysi dům, ve kterém žil s rodinou chrudimský buditel Karel Pippich. Slavnostní...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 12 hodin
Chrudim – Právní oddělení na popud vedení města usiluje od září o převzetí pomníku národního buditele Karla Pippicha do majetku města, aby se mohl...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim – Po mnoha desítkách let bude v Chrudimi již brzy odhalena nová originální socha financovaná kompletně ze soukromých zdrojů. V blízkosti...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Už to bude více než rok, co se řeší, jakou podobu bude mít připomínka Karla Pippicha, který žil v domě, co stával v Poděbradově ulici....Celý článek »
vydáno před 2 roky 33 týdny
Chrudim – Dnes sice není 27. prosince a Den přípitků, ale je sváteční den a svátky začínají s podzimem i pro všechny vinaře. Patří mezi jejich...Celý článek »
vydáno před 5 let 5 dnů
Chrudim – (Ne)čestní občané se vracejí na jednání městského zastupitelstva. Poté, co na návrh Pirátů, politici odebrali tuto poctu komunistickým...Celý článek »
vydáno před 5 let 14 týdnů
Jedním z bodů únorového jednání chrudimských zastupitelů byl návrh Pirátů na odejmutí čestného občanství města Chrudim Josifu Vissarionovičovi...Celý článek »
vydáno před 5 let 19 týdnů
Chrudim - Regionální muzeum Chrudim hostí od tohoto týdne putovní výstavu s názvem Fenomén Igráček. Ta seznámí návštěvníky s historií a...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Chrudim – Je tomu rok, co firma K2 invest místního podnikatele Milana Kušty koupila zanedbaný dům v Poděbradově ulici. Stalo se tak poté, co o...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Jak již Chrudimské noviny v minulosti informovaly, na hřbitově u svatého Kříže se připravovala instalace nových informačních desek. Ve...Celý článek »