Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 19°C
vydáno před 9 let 20 týdnů
Pardubice - Společnost East Bohemia Airport (EBA), provozující pardubické civilní letiště, rozšíří od 5. června počet pravidelných leteckých spojů z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 49 týdnů
Více než 80 % ruských občanů v produktivním věku nemá dovednosti a znalosti pro práci v současném tržním prostředí. Tento závěr obsahuje studie...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Parlamentní listy - Pokud by růst životní úrovně pokračoval stejným tempem jako doposud, k Německu se přiblížíme za sto let anebo nikdy. Zahraničí...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Pardubice - Od září se zvýší letový provoz na pardubickém vojenském letišti. Z důvodu pravidelné odstávky letecké základny v Čáslavi se do města...Celý článek »
vydáno před 6 let 25 týdnů
Pardubice - Postavit v Pardubicích nový letištní terminál. To je jednou z priorit současného vedení radnice. Už brzy by proto mělo být znovu vypsáno...Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Pardubice - V příštím týdnu budou z pardubického letiště vzlétat letouny JAS-39 Gripen. Kvůli technické odstávce se sem nadzvukové bitevníky přesunou...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
zen.e15.cz - Slavný americký autor G. Edward Griffin umí jednoduše vysvětlit složité věci. Třeba bankovní systém. Když se po přečtení tohoto...Celý článek »
vydáno před 8 let 7 týdnů
Pardubice - Dramatický okamžik se prožili cestující na palubě letadla Boeingu 737, které v neděli kolem 17. hodiny na místním letišti nezvládlo...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Letiště Pardubice odbavilo loni rekordních 125 tisíc pasažérů. V porovnání s rokem 2011 je to dvojnásobný nárůst, protože tehdy...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Pardubice - Devětadvacetiletá Olga Kuprina z Moskvy se v pondělí ráno stala jubilejní stotisící cestující na pardubickém letišti. Mladá žena...Celý článek »