Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 18°C
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim – Strážníci vyjížděli v úterý k několika oznámením občanů, kteří upozorňovali na bezohledně zaparkovaná vozidla.Nejprve byli v...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim - Obyvatelka paneláku v Čáslavské ulici naproti staré Transportě si v pondělí v 17.30 hodin telefonicky stěžovala strážníkům na špatně...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Chrudim - Během čtvrtka museli strážníci řešit hned dvě oznámení od občanů, upozorňující na bezohledně zaparkovaná auta. V prvním případě to...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Chrudim - Obyvatel Filištínské ulice volal v úterý v 18.47 hodin na linku 156, protože nemohl zaparkovat na místě, které si zaplatil. Hlídka...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Chrudim - Na špatné parkování vozidel v Pobřežní ulici si stěžovala majitelka zdejšího objektu, neboť kvůli tomu nemohla zajet do vlastní garáže....Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 12 hodin
Chrudim – Kuriózní nehoda, která si ale vyžádala málem i zranění, se odehrála v pátek před desátou hodinou dopolední v ulici Budovatelů, tedy kousek...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Místní občan oznámil ve středu 4. března před půl sedmou ráno chrudimským strážníkům, že v Malecké ulici před bytovým domem čp. 1126...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Zdejší strážníci museli v úterý 3. března krátce před sedmou ráno na základě telefonického upozornění do Topolské ulice, kde stálo v...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim - Parkování ve městě je už letitý problém, který se radnici zatím nedaří příliš řešit. Jak narůstá počet aut, ubývá i míst, kam lze vozidlo...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Chrudim - Čas od času se objeví mezi obyvateli města připomínky týkající se množství a umístění přechodů přes silnice. Radnice totiž některé přechody...Celý článek »