Chrudimské noviny

Dnes: 29°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 7 let 9 týdnů
Hradec Králové/Chrudim - Krajský soud potrestal 67letého lékaře Jaromír Š. z Chrudimska tříletým podmíněným trestem a zákazem vykonávat lékařskou...Celý článek »
vydáno před 8 let 34 týdny
Hradec Králové/Chrudim - Tři roky vězení s podmíněným pětiletým odkladem, takové bylo rozhodnutí Krajského soudu v Hradci Králové v ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Chrudim - Dvacetiletá slečna se rozhodla, že v jejím vystajlovaném životě zlaté mládeže nesmí chybět nejnovější iPhone. Protože však peníze na něj...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Chrudim - S nejrůznějšími vykuky a podvodníky jako by se v poslední době roztrhl pytel. Těsně před koncem školního roku si tak pro své „vysvědčení“...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Pardubice - Jednadvacetiletá žena nejspíš toužila po drahém mobilním telefonu natolik, že k tomu, aby ho získala, uvedla nepravdivé informace do...Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Chrudim/Hradec Králové - Obžaloba viní chrudimského podnikatele Milana Jirušku z poškození finančních zájmů Evropské unie a z dotačního...Celý článek »
vydáno před 6 let 16 týdnů
Pardubice - S bývalými šéfy Dostihového spolku Pardubice pokračovalo líčení u zdejšího soudu. Obžaloba je oba vinila ze zpronevěry a zkreslování...Celý článek »
vydáno před 6 let 28 týdnů
Chrudim - Komisařka kriminální služby zdejší policie prověřovala v posledních dnech případ úvěrového podvodu. „Čtyřiačtyřicetiletý muž...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Hradec Králové/Pardubice - Krajský soud potrestal 32letého Tomáše Pátka z Pardubic osmi roky vězení za pokus vraždy. Žaloba ho vinila, že letos v...Celý článek »
vydáno před 7 let 27 týdnů
Hradec Králové/Chrudim - Královéhradecký krajský soud potrestal dva podvodníky, kteří si při svém obchodování s náhradními díly do osobních aut...Celý článek »