Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 28 týdnů
V pátek 29. a v sobotu 30. května 2015 se v pardubické Tipsport areně uskuteční veletrh s názvem Kreativ Pardubice 2015, jehož součástí bude 23....Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Pardubice - Čtyři desítky strážníků dohlížely na veřejný pořádek při hokejovém derby mezi domácími a Hradcem Králové. Ještě před vstupem do ČEZ Arény...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Nejmenší hokejbalové naděje Heřmanova Městce byly přizváni k účasti na netradičním turnaji - za účasti HC Pardubice dva týmy, Svítkov...Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Rockeři neměli nikdy v této zemi na růžích ustláno. Ještě před rokem 1989 k nim jako k "vyvrhelům" společnosti přistupovala komunistická státní...Celý článek »
vydáno před 9 let 10 týdnů
Pardubice - Zdejší radnice pokračuje v projektech na rozvoj cyklistiky na svém území, jež jsou spolufinancovány z peněz Evropské unie...Celý článek »
vydáno před 10 let 26 týdnů
Pardubice - Městu se podařilo uspět s žádostí o financování projektu revitalizace Podzámeckého biotopu v Tyršových sadech. Cílem projektu je...Celý článek »
vydáno před 10 let 26 týdnů
Pardubice - Město nedostane na opravu Zelené brány dotaci ministerstva kultury, o kterou požádalo. Stát prostřednictvím Programu záchrany...Celý článek »
vydáno před 10 let 27 týdnů
Pardubice - V pátek 1. června v šest hodin ráno byl zahájen pro veřejnost provoz nového aquacentra. Většina návštěvníků v plavkách měla přitom zájem...Celý článek »
vydáno před 10 let 27 týdnů
Brusel/Pardubice - Hejtman Radko Martínek (ČSSD) otevřel v pátek 1. června nové sídlo Zastoupení Pardubického kraje v Bruselu. Slouží k...Celý článek »
vydáno před 10 let 27 týdnů
Pardubice - Desítky let byly Tyršovy sady jedním z míst, kam Pardubáci chodili za odpočinkem i zábavou. Proslavené byly taneční kurzy v Rotundě,...Celý článek »