Chrudimské noviny

Dnes: 10°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 10°C
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Pardubice - Zábavný program s kouzelníkem Stanislavem Jílkem nejen pro děti začíná ve středu 21. srpna v 10. 45 hodin v přístavišti...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice - V sále Rady Pardubického kraje byla v pátek dopoledne čtyřmi podpisy stvrzena spolupráce České strany sociálně...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Pardubice - Výletní loď Arnošt z Pardubic vypluje v dubnu do další letní sezóny. V průběhu čtyř let, které uplynuly od její rekonstrukce, se stala...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Pardubice - V časných ranních hodinách se na centralizovaném pultu rozezvučel alarm, který strážníkům signalizoval vniknutí do výletní lodi Arnošt...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Pardubice - Historickou osobnost evropského významu, prvního pražského arcibiskupa Arnošta z Pardubic, si v pondělí 30. června celé odpoledne...Celý článek »
vydáno před 7 let 37 týdnů
Pardubice - Krajští radní se dohodli na tom, že do nemocnic v kraji „nalijí“ více než čtvrt miliardy. Záchranná operace, z níž by měly...Celý článek »
vydáno před 7 let 38 týdnů
Pardubice/Chrudim - Radní Pardubického kraje se rozhodli zachránit Chrudimskou nemocnici. Jak už před týdnem avizoval náměstek hejtmana Roman Línek (...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Pardubice - Městu se podařilo uspět s žádostí o financování projektu revitalizace Podzámeckého biotopu v Tyršových sadech. Cílem projektu je...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Pardubice - Město nedostane na opravu Zelené brány dotaci ministerstva kultury, o kterou požádalo. Stát prostřednictvím Programu záchrany...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Pardubice - V pátek 1. června v šest hodin ráno byl zahájen pro veřejnost provoz nového aquacentra. Většina návštěvníků v plavkách měla přitom zájem...Celý článek »