Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Choltice – V úterý 16. června se koná ve venkovních prostorách Zámecké restaurace v Cholticích akce zaměřená na spojení turistiky s osvětou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Kameničky/Hlinsko - V sobotu 13. dubna v 10 hodin se na parkovišti u hasičárny sejdou všichni, kteří chtějí strávit tento den výpravou Železnými...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Horní Bezděkov/Praha - Obrazy Ludmily Sadílkové budou k vidění od 5. září do 5. října v prostorách Strahovského kláštera. Jedná se o kresbu...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Heřmanův Městec - V areálu rekreačního centra Konopáč se ve dnech 19. až 20. září koná již 19. ročník Babího léta na Železných horách. Prodejní...Celý článek »
vydáno před 9 let 38 týdnů
Heřmanův Městec - Ve středu 13. března v 18 hodin pořádá Společnost přátel Železných hor besedu s ukázkami ze sbírek pohlednic. Večerem v...Celý článek »
vydáno před 10 let 33 týdny
Mladotice/Žlebské Chvalovice - Od 19. do 22. dubna se v odehrají v Mladotickém mlýně a v pivovaru v Žlebských Chvalovicích na Ronovsku Dny...Celý článek »
vydáno před 10 let 40 týdnů
Heřmanův Městec - Na zasedání hodnotící certifikační komise regionálního značení „Železné hory regionální produkt®“, které se konalo v Heřmanově...Celý článek »
vydáno před 11 let 3 dny
Turkovice - Do této obce na Pardubicku - její místní části Rašovy, vyjeli v pondělí ve 13.38 hodin profesionální hasiči z Přelouče a...Celý článek »