Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Koho z milovníků čtyřnohé havěti by se nedotkl příběh nebohého maďarského ohaře Retta, který, kdo ví vlastně proč, musel skončit s injekcí v žíle a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Chrudim – O takzvané „petardové“ vyhlášce Chrudimské noviny již informace přinesly. Regulace ohňostrojů však nejsou jedinou změnou, kterou tento...Celý článek »
vydáno před 4 roky 8 týdnů
Chrudim - Sousedské spory se dají řešit nejrůznějším způsobem. Muži si obvykle rozbijí ciferníky, ženy volí komplikovanější a záludnější způsoby...Celý článek »
vydáno před 5 let 38 týdnů
V souvislosti s článkem o budoucím možném využití lokality Jedličky v chrudimském parku Střelnice vyslovil kdosi v diskusi před schůzkou s občany...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 dny
Chrudim - Přestože poplatky za psy patří ve městě k jedněm z nejvyšších v rámci celé České republiky, majitelé čtyřnohých miláčků za...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Chrudim - Předposlední víkend měsíce září je už skoro tady, což neznamená jen moje narozeniny, ale především neustálé změny počasí, jimž se divíme,...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Bývaly časy, kdy jsme se posmívali tureckému hospodářství. Jenže tato země dosáhla za poměrně krátký čas neuvěřitelného rozmachu - vystavěla...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Chrudim - Na muže, který „v barvách“ Technických služeb brázdí město na čtyřkolce a sbírá psí exkrementy, si Chrudimáci už zvykli. Ne každý je ale s...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Pardubice - Jaké to je, dostat ze svého domu neplatícího nájemníka, by mohl vyprávět muž z Pardubic. Onen neplatič vyměnil zámky a na zahradu...Celý článek »
vydáno před 7 let 25 týdnů
Pejskaři přišli po letech, prý z úsporných důvodů, za třináct stovek ročně o papírové sáčky a když už posbírají psí hovínka do těch igelitových...Celý článek »