Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 39 týdnů 4 dny
Chrudim – Město Chrudim postupně opravuje sochy světců. Někde se využije zlato, jinde postačila mosaz. Aktuálně v Chrudimi pardubičtí památkáři...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Pardubický kraj/Chrudim – V létě pomník na Janderově s citem restauroval Zdeněk Šmahel ve spolupráci s Markem Drahošem, který podle společného...Celý článek »
vydáno před 3 roky 18 týdnů
Chrudim – Latinská fráze o skrytém nepříteli připomíná úterní nález, který oznámila po sedmnácté hodině žena procházející se poblíž vojenského...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 týdny
Chrudim - Hudební festival Yanderov letos po 23. zahájí letní prázdniny na Chrudimsku. Ve středu 4. července opět po roce vypukne v Janderově svým...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Chrudim - Daň ze psů, jinými slovy „poplatky za psy“ patří ve městě k jedněm z nejvyšších v rámci celé České republiky. Radnice ročně vybere více než...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Oblíbená a hojně využívaná cyklostezka podél řeky Chrudimky ve směru na Slatiňany přidělává nyní vrásky na čele především těm, kdo se zde...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Chrudim - Záchranné prvky, které nechalo u některých jezů ve městě instalovat Povodí Labe, dostávají v této době zabrat. Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Chrudim - Městští zastupitelé, kteří patří mezi členy hnutí ANO 2011, prozatím na jednáních zastupitelstva dokazují, že budou skutečně patřit mezi...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Chrudim/Presy - Od první poloviny ledna se zdejší policie zabývá krádeží vloupáním do jedné z chat v Janderově. Po pár dnech se policistům...Celý článek »
vydáno před 9 let 27 týdnů
Chrudim - Město se pomalu ale jistě zbavuje svého nemovitého majetku. Po domech, které se podařilo prodat především zásluhou bývalého prvního...Celý článek »