Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 8 let 7 týdnů
Pardubice - Velice exponovaným místem posledních měsíců jsou přepážky pardubického magistrátu s řidičskými průkazy. Nápor klientů, který začal už v...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Přestože nový registr vozidle už funguje bez problémů, doba, kterou musí řidiči a majitelé aut strávit v přízemní chodbě chrudimského...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 dnů
Pardubice - Nejoblíbenějšími jmény byly loni v Pardubicích Eliška a Jakub. Kromě 35 Elišek a 51 Jakubů se v pardubické porodnici narodilo dalších...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Pardubice/Černá za Bory - Pardubičtí radní přehlasovali ve středu záměr magistrátu přestěhovat na konci letošního roku registr vozidel z...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Pardubice/Černá za Bory - Pardubická radnice se rozhodla provádět registrace vozidel od začátku roku 2013 v budově bývalého okresního úřadu na...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Pardubice - Od září bude na magistrátu fungovat nové pracoviště na vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů. Na rozdíl od pěti již...Celý článek »
vydáno před 9 let 35 týdnů
Pardubice - V on-line rezervačním systému agendy cestovních dokladů a občanských průkazů na webu pardubické radnice přibyly volné termíny. Zatímco...Celý článek »
vydáno před 10 let 2 dny
Pardubice - Služby města Pardubic začaly kácet stromy v parku Na Špici, který leží na soutoku Chrudimky a Labe. Magistrát zde totiž připravuje...Celý článek »
vydáno před 10 let 2 týdny
Pardubice - Na náměstí Republiky byl dočasně uzavřen pravý jízdní pruh ve směru od Jahnovy ulice k přechodu před Zelenou bránou. Tento...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Pardubice - Obřadní síň na magistrátu přivítá letos svatebčany ve zcela novém hávu. Čeká ji totiž rekonstrukce, kterou si po sedmnácti letech...Celý článek »