Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 17 týdnů
Staré Ždánice/Přelouč/Mělice - V pátek krátce po šesté hodině ranní volali na linku 158 rybáři, že na vodní hladině písníku Hrádek u Starých...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Lázně Bohdaneč - V pátek v 8.27 hodin vyráželi pardubičtí hasiči k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici směrem na Staré Ždánice...Celý článek »
vydáno před 9 let 11 týdnů
Staré Ždánice - V pochod na cikány se záhy proměnil nedělní politický mítink, který se uskutečnil v této obci na Pardubicku. Policie byla...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Staré Ždánice - V neděli ve dvě hodiny ráno byla policejní hlídka z Lázní Bohdaneč vyslána do zmiňovaného místa na Pardubicku, aby zde...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Staré Ždánice - O velikonočním pondělí zavítal do této obce na Pardubicku neznámý zloděj, který se pro výslužku vloupal rovnou na místní poštu. „Do...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Rohoznice - V sobotu před půl šestou ráno vyráželi hasiči do této obce na Pardubicku likvidovat nahlášený požár rodinného domu. Operační...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Heřmanův Městec - V pondělí po 22. hodině vyráželi hasiči na požár rodinného domu, u kterého plameny zachvátily půdní prostor. Požár likvidovaly...Celý článek »
vydáno před 10 let 18 týdnů
Staré Ždánice - Pardubičtí hasiči a potápěči byli přivoláni v sobotu v 15.55 hodin k písníku Oplatil nedaleko této obce na Pardubicku, kde se v...Celý článek »
vydáno před 10 let 32 týdny
Kladno - Šestou minutu nového čtvrtečního dne vyjížděli hasiči ze stanice v Hlinsku a dále dobrovolní hasiči z Krouny, Kladna, Hlinska a Dědové k...Celý článek »
vydáno před 10 let 34 týdny
Vrbatův Kostelec - V úterý 3. dubna v 13.03 hodin vyjížděli hasiči ze stanice Hlinsko do Vrbatova Kostelce, kde v starším rodinném domě došlo k...Celý článek »