Chrudimské noviny

Dnes: -4°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – Vtipů na doručovací metody České pošty existuje bezpočet. Čas od času se zásilka ztratí nebo pošťák zkrátka jen finguje doručení. Ne vždy...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Pardubice - Rychlost 122 kilometrů za hodinu naměřili dopravní policisté 28letému řidiči BMW, který vyjížděl z města směrem na Hradec Králové.Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Rozruch do pondělního zasedání městského zastupitelstva vnesl mimo jiné i podnět kontrolnímu výboru, který společně podali zastupitelé...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Druhé kolo senátních voleb na Chrudimsku byla neskutečná nuda. Lidé to vyjádřili svojí účastí, lépe řečeno neúčastí ve volebních místnostech a...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Chrudim - Petra Pitharta (KDU-ČSL) vystřídá po třech volebních obdobích ve funkci senátora v obvodu 44 (Chrudimsko a Havlíčkobrodsko)...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim - Pro někoho překvapivý vítěz prvního kola senátních voleb v obvodu č. 44 Jan Veleba (Nez.) neztrácí naději a optimismus ani před druhým...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim - První kolo senátních voleb skončilo výpraskem pro všechny kandidáty z bývalého chrudimského okresu. Zeptali jsme se jich proto, jak...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim - Do druhého kola senátních voleb jdou Jan Veleba (NK) z prvního místa a Tomáš Škaryd (ČSSD) z místa druhého. Oba jsou z Vysočiny a...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim - Ještě naposledy před senátními volbami jsme se zeptali dvou hlavních favoritů Petra Řezníčka (SNK-ED) a Jana Veleby (Nez.) na...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Blíží se volby a ze všech stran se na nás smějí kandidáti lepší, horší, stejní. Sebenepatrnější vesnička v bývalém chrudimském okrese neunikla...Celý článek »