Chrudimské noviny

Dnes: 29°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 8 let 48 týdnů
Chrudim - V pondělí v podvečer oznámila strážníkům pracovnice prodejny Albert, že jí rozhořčený zákazník sdělil, že venku na parkovišti ho...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Chrudim - Ve středu po poledni informovala strážníky pracovnice Kauflandu, že na parkovišti před prodejnou jsou nějací pouliční prodejci a obtěžují...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 6 dnů
Dana Pavlasová se věnuje hodinářství od začátku sedmdesátých let. Pochází z malé vesničky Rusava na Moravě, u Bystřice pod Hostýnem a do Čech ji...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim – Zdejší Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Chrudim patří mezi špičku v oboru. Na svém kontě má několik cenných trofejí, k nimž...Celý článek »
vydáno před 4 roky 10 týdnů
Chrudim – Jedny z nejstarších a také nejčtenějších novin na Slovensku šíří slávu Chrudimě. „Pravda“ začátkem dubna vydala článek, v němž pochvalně...Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Lozice - Před Štědrým dnem navštívil místní prodejnu smíšeného zboží zatím neznámý zloděj. Překážkou pro něho nebyla ani kovová mříž na okně. Tu...Celý článek »
vydáno před 8 let 37 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek v 18. hodin se strážníkům dostala informace od pracovníka ostrahy prodejny Albert, že nějací dva muži obtěžují zákazníky,...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Chrudim - V sobotu před 13. hodinou oznámila pracovnice prodejny Kaufland, že tam mají zadrženého zloděje zboží. Strážníci zjistili, že dotyčný má...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 dny
Chrudim - V úterý odpoledne si strážníkům postěžoval napálený kupec. Na parkovišti před prodejnou Kaufland totiž zakoupil od neznámého...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - V sídle Vodních zdrojů na náměstí U Vodárny čp. 138 probíhá právě výstava Poznej světové dědictví UNESCO. Expozice potrvá do 27. ...Celý článek »