Chrudimské noviny

Dnes: -4°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 9 let 24 týdny
Opatovice nad Labem/Praha - V pondělí 6. srpna se v Praze uskutečnilo jednání zástupců společností Elektrárny Opatovice (EOP) a Czech Coal...Celý článek »
vydáno před 8 let 14 týdnů
Opatovice nad Labem - Společnost Elektrárny Opatovice (EOP) stále ještě neví, jaké palivo bude využívat od 1. ledna 2014. Zatím spaluje ve svých...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) chystají možnou změnu dodavatele hnědého uhlí. Od roku 2017 by totiž chtěly odebírat palivo ze Severočeských...Celý článek »
vydáno před 9 let 11 týdnů
Chrudim/Opatovice - Člen dozorčí rady Elektráren Opatovice (EO) a starosta města Petr Řezníček (SNK-ED) doufá, že najde během pátečního zasedání...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Pardubice/Chrudim - Východočeská města napojená na teplovod z Elektráren Opatovice (EOP) jsou na počátku topného období stále v nejistotě. Jejich...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Periodický i neperiodický tisk je v posledních dnech zaplaven alarmujícími zprávami. Obyvatelé Chrudimě, Pardubic i Hradce Králové jsou...Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Praha/Most - Vedení společnosti Czech Coal, a. s. se intenzivně zabývá návrhem Elektráren Opatovice (EOP) na podmínky nové smlouvy pro dodávky uhlí v...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Opatovice nad Labem - Firma Czech Coal vyzvala Elektrárnu Opatovice (EOP), aby znovu usedla k jednacímu stolu a dohodla se na obnovení smlouvy o...Celý článek »
vydáno před 9 let 27 týdnů
Opatovice nad Labem - Elektrárny Opatovice (EOP) se dohodly s firmou Czech Coal na dodávkách hnědého uhlí pouze do konce letošního roku. V praxi...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Společnost Czech Coal přestala počátkem června dodávat Elektrárně Opatovice (EOP) hnědé uhlí. Situací, kdy dodavatel uhlí...Celý článek »