Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 18°C
vydáno před 9 let 16 týdnů
Semtín - Požár, který vypukl 29. března před čtvrtou hodinou ranní ve firmě na likvidaci olejů v areálu chemičky Synthesia, je stále vyšetřován....Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Pardubice/Semtín - V pátek 30. března kolem deváté hodiny ráno dorazili do areálu Synthesie na požářiště odborníci, kteří budou vyšetřovat požár...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Pardubice/Semtín - Ve čtvrtek 29. března v 4.10 hodin byl na krajské operační a informační středisko hasičů oznámen požár skladu v areálu Synthesia,...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Pardubice/Semtín - V úterý v 0.32 hodin vyráželi hasiči do areálu SemtínZone. V objektu RY 11 výzkumného ústavu organických syntéz došlo...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Čeperka - Před desátou hodinou večer vyráželo do této obce nedaleko Pardubic pět jednotek hasičů k požáru karavanu s kioskem.  Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Pardubice - Čistotu vzduchu ve městě měří dvě emisní stanice, které dokáží zachytit pouze koncentrace běžných látek, nikoli rakovinotvorných...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Pardubice/Semtín - Ve čtvrtek 29. března v 4.10 hodin byl na krajské operační a informační středisko hasičů oznámen požár skladu v Synthesii, a.s. v...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Pardubice/Semtín - V neděli ráno bylo na příjezdové komunikaci k zadní bráně společnosti Synthesia v Semtíně nalezeno náhodně projíždějícím cyklistou...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Pardubice/Jesničánky/Semtín - V nočních hodinách zastavil na náměstí Republiky hlídku strážníků městské policie řidič osobního vozidla, který zde ze...Celý článek »