Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – Uzavření manželství je obvykle radostnou událostí. Nejvíce se na něj obvykle těší sama nevěsta, rodiče zamačkávají slzu, neprovdané...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Před nedlouhou dobou ústavní soud zrušil zákon o zdanění církevních restitucí. V té souvislosti se ve sdělovacích prostředcích znovu otevřela diskuse...Celý článek »
vydáno před 4 roky 2 dny
Chrudim – Možnost oddávat a třeba i vítat občánky, je mezi městskými zastupiteli velmi populární. Po údajně plánovaném krátkém odpočinku ji znovu...Celý článek »
vydáno před 4 roky 4 týdny
Chrudim – Uzavření sňatku, svatební den. Události, na něž chce mít asi každý soudný člověk jen ty nejkrásnější vzpomínky. Nevěřící nemají možnost...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Asi se nikdy nepřestanu divit drzosti komunistů z nejrůznějších stran. Moc rádi, i když zhusta nikým netázáni, dokáží poradit druhému, co a jak má...Celý článek »
vydáno před 7 let 19 týdnů
Chrudim - Nepřející udavač přerušil o víkendu svatební veselí v místní části Topol. Na zdejším fotbalovém hřišti totiž probíhala hostina, která se...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Svatba je vždy výjimečná událost. Bez ohledu na to, kolik sňatků člověk za život uzavře - rozvodovost sice klesá, ale stále patříme mezi ty země, kde...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Chrudim - Uzavření sňatku je většinou radostnou událostí a k této radosti přispívá i osoba, která tento obřad garantuje. Poté, co se městští úředníci...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Kostelní hodiny a cimbály, které ohlašují lidem každou půlhodinu, patří neodmyslitelně ke kulise každého města. Například zdejší Resselovo...Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Josef Štěpánek a Helena Kubešková se v sobotu dopoledne vzali. Tedy, abych byl přesný - vstoupili ve svátost manželskou. A to není jen tak. S „...Celý článek »