Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 dnů 9 hodin
Chrudim – Ještě do neděle 12. února máte možnost nahlédnout do díla akademické malířky Věry Vovsové. Výstava k 110. výročí jejího narození probíhá v...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 12 hodin
Chrudim – Regionální muzeum připravilo tento měsíc expozici, která návštěvníky seznámí s historií vějířů z období od konce 18. století do...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 9 hodin
Chrudim – V Regionálním muzeu Chrudim můžete navštívit expozici, která dokumentuje období vzniku a působení této instituce od roku 1892 až do...Celý článek »
vydáno před 1 týden 20 hodin
Chrudim – Od úterý 19. dubna začíná běžet čas k dokončení oprav fasády, na které se nakonec společně podílí rovným dílem město Chrudim i...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 1 den
Chrudim – To, že se město nakonec bude, pod hrozbou stěhování sbírek na Rychmburk, na opravě fasády Regionálního muzea v Chrudimi podílet spolu s...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 5 dnů
Chrudim – Staré kočárky, panenky, gramofony, fotoaparáty a kamery ze sbírky Vandy Rektorisové a Michala Klokočníka jsou k vidění na výstavě v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – V letošním roce si připomínáme 200 let od narození chrudimského malíře, restaurátora a pedagoga Josefa Papáčka. Regionální muzeum v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Chrudim – Regionální muzeum zve všechny své příznivce na výstavu „Muzeum v ulicích“, která se kvůli současné pandemické situaci a zavřeným výstavním...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Na webových stránkách Regionálního muzea v Chrudimi najdete výstavu VIKTORIN KORNEL ZE VŠEHRD A CHRUDIM. Výstava, na které se nachází...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – Regionální muzeum je opět otevřeno a vy můžete navštívit vánoční výstavu betlémů ze sbírky Lucie Benedikty Petrusové ze Sobětuch. Podmanivé...Celý článek »