Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Chrudim – Loutkářský soubor Ahoj zve všechny děti a jejich rodiče na rodinné loutkové divadlo s výstavou. Vše je připraveno na setkání ve...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Ve středu 16. října v 17 hodin se na Malé scéně Divadla Karla Pippicha odehraje loutkové představení Kašpárek a Stach.  Z ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 35 týdnů
Chrudim – Září v plném proudu a s ním i houbařská sezóna. Pokud ještě nenosíte domů koše plné plodnic, děláte něco špatně, nebo nejste správní Češi....Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Chrudim - Na nedělní odpoledne 28. dubna si Loutkářský soubor Ahoj připravil pohádku pro děti o Kašpárkovi v Sokole. Představení začíná na Malé...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim - Loutkářský soubor Ahoj připravil pro naše nejmenší novou pohádku o vodnících a strašidlech. Na Malé scéně Divadla Karla Pippicha si ji...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Chrudim – Víkend, který leží před námi, je na události a kulturní akce opravdu bohatý. Chrudimák by ani nemusel vystrčit paty ze svého města. Čekají...Celý článek »
vydáno před 4 roky 12 týdnů
Chrudim - Pohádku pro děti připravil Loutkářský soubor Ahoj ve spolupráci se souborem Amigos Chrudim na neděli 25. února. Koňskou červenou Karkulku a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 25 týdnů
Chrudim - Na Malé scéně Divadla Karla Pippicha zahraje ve čtvrtek 30. listopadu Loutkářský soubor Ahoj pohádku pro děti o tom, Jak svatý Mikuláš...Celý článek »
vydáno před 4 roky 27 týdnů
Slatiňany - Město Slatiňany ve spolupráci s Loutkářským souborem Ahoj připravilo na sobotní odpoledne 11. listopadu pohádky pro děti....Celý článek »
vydáno před 4 roky 28 týdnů
Chrudim – Dušičkový čas je jedním z nejkrásnějších z celého světského i liturgického roku. Vzpomínáme, modlíme se a jsme vděční. Ranní mlhy a...Celý článek »